Moje referencje

psychoterapia Gdynia

ANNA URBAŃSKA, Neurocoach, Master Trener Structogram Polska, Pisarka

Magdalena Kowalska to wyjątkowa osoba. Nie tylko wspaniały i skuteczny specjalista w obszarze pracy z pacjentem/klientem, ale przede wszystkim praktyk z szerokimi kompetencjami. Jest osobą godną zaufania, pewną, sprawdzoną, a przede wszystkim praca z nią daje rezultaty. Możesz krok po kroku zrealizować swoje cele, będąc jednocześnie w bezpiecznym i komfortowym środowisku. Polecam z serca:)

depresja psycholog

SZCZERZE POLECAM - MICHAŁ JAKUBOWSKI TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO, CERTYFIKOWANY TRENER  NLP

Magdę poznałem na półrocznym szkoleniu z neurolingwistyki. Z sesji na sesję widać jak szybko chłonie umiejętności. Zawsze przygotowana i ciekawa. Jest jedną z najpilniejszych uczennic. Metody, które poznaje, natychmiast przykłada do swojego warsztatu z myślą o swoich pacjentach. To czysta przyjemność móc obserwować w jak niesamowitym tempie Magda się rozwija i zmienia. Zawsze otwarta na nową wiedzę i umiejętności. Ilość pytań jakie zadaje, aby doprecyzować lub potwierdzić swoje spostrzeżenia, świadczą o jej wyjątkowym zaangażowaniu. Ze spokojem i dużą pewnością polecam jej usługi jako psychologa. Działa na efekt i zawsze doprowadza sprawy do końca.

dobry psycholog Gdynia

KATARZYNA KOCISZEWSKA MENEDŻER W FIRMIE EDUKACYJNO-CONSULTINGOWEJ

Magda dla mnie jest przede wszystkim ciepłą i pogodną osobą. Kobietą, która potrafi z uwagą i zaciekawieniem słuchać, dzielić się swoimi refleksjami i inspirować do namysłu nad kierunkiem, który obieramy w życiu. Przyjemnie obserwować w jaki sposób tak młoda osoba rozwija się zawodowo w zdumiewającym tempie, zmierzając wciąż w kierunku tego, co sprawia jej rzeczywistą przyjemność – niesienie pomocy innym. Jest dla mnie 100% profesjonalistką w swojej branży.

Skontaktuj się ze mną

MK Gabinet psychologiczny

Magdalena Kowalska- Herdzik

adres

 ul. Świętojańska 118/5
81-388 Gdynia